O Colorico

Pomysł założenia Colorico narodził się, podczas kompletowania wyprawki dla naszej córeczki. Poszukiwania polskiej pościeli nawiązującej stylistycznie do tych, zapamiętanych z czasów dzieciństwa – śnieżnobiałych, zdobionych falbanką, koronką oraz haftem, spełzły na niczym. Wtedy powstała pierwsza pościel…

joanna kucharska posciele haftowane colorico 3 - O Colorico

Naszych klientów zapraszamy w niezwykłą podróż. Wyprawę do czasów dzieciństwa, domu dziadków pachnącego drożdżówką i powidłami, gdzie latem zasypiało się słuchając świerszczy za oknem w cudownej haftowanej babcinej pościeli.

Projektowanie i szycie pościeli dziecięcych to nasza praca i pasja. Powstają z serca i miłości do tradycji, stąd też ich wyjątkowy styl. Pościele są śnieżnobiałe… Zdobią je misternie wyszyte hafty, nawiązujące do tradycji poszczególnych regionów Polski. Hafty okala falbanka oraz koronka, co sprawia, że wyglądają one tak jakby przed chwilą zostały wyjęte z babcinego kufra.
Pościele Colorico  są produktem w 100% polskim. Szyjemy je wyłącznie z bawełny pochodzącej z krajowych tkalni. Wszystkie wykorzystywane tkaniny oraz nici posiadają certyfikat Oeko-Tex, co sprawia, że są całkowicie bezpieczne dla delikatnej, dziecięcej skóry.

Pościele Colorico znalazły swoje miejsce na rynku i wierne grono nabywców, którzy wracają do sklepu po kolejne komplety. Podkreślają, że najważniejsza jest dla nich wysoka jakość i wiedza o pochodzeniu materiałów. Nasze produkty wysyłamy także za granicę. Tworzenie tekstyliów dla dzieci oprócz odpowiedzialności daje wiele satysfakcji.

Oczywiście nie zamierzamy poprzestać na tym co do tej pory udało się nam zrealizować. W najbliższym czasie powstanie kolekcja pościeli z haftami nawiązującymi tematycznie do poszczególnych regionów Polski.

Zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów w  pracowni zaczęły powstawać również haftowane pościele dla dorosłych,  ozdobione monogramem, cieszą się powodzeniem jako prezenty z okazji ślubu. Tematyka polskiego folkloru zainspirowała nas również do stworzenia kolekcji kocyków oraz poduszek zdobionych sympatycznymi postaciami ludowymi ubranymi w tradycyjne stroje. Mam nadzieję, że dzięki nim dzieci będą miały możliwość kształtowania swej tożsamości regionalnej w przyjazny sposób. A tradycyjna, polska sztuka ludowa zajmie godne miejsce we współczesnym wzornictwie skierowanym bezpośrednio do najmłodszych.

Asia Kucharska

Beispieles wird ein schwingkreis betrachtet mit l 0,1 h 0,1vsa und c 10 f 10 5f 10 https://ueberwachung-apps.com/facebook-hacken 5asv.