Personalizacja i zamówienia indywidualne

Wszystkie produkty Colorico, tworzone są z myślą o indywidualnych odbiorcach. Aby jeszcze bardziej podkreślić ich wyjątkowy charakter, naszym klientom oferujemy możliwość personalizacji, dzięki której staną się jedyną, niepowtarzalną, osobistą pamiątką. Na Twoje życzenie możemy wyhaftować, imię, monogram, metryczkę lub krótkie życzenia.

Pościele niemowlęce oraz pościele dla dorosłych

Personalizacja pościeli niemowlęcych jest bezpłatna, chyba że jej treść przekroczy 20 znaków. Wtedy każdy znak (litera) płatny jest dodatkowo 50 groszy. Haft personalizacji wykonujemy w lewym dolnym rogu kołderki. Ze względu na bogate zdobienie poduszki oraz góry kołderki, to właśnie miejsce pozwala wyeksponować ją w należyty sposób. Standardowa wysokość wielkiej litery to 8 cm.
posciel lozeczka haft kujawski biala colorico personalizacja 1 256x300 - Personalizacja i zamówienia indywidualne

Na wykonanie personalizacji potrzebujemy 1-2 dni, jest to czas który potrzebujemy na przygotowanie projektu oraz wykonanie zleconego przez Ciebie haftu.

Jeżeli życzysz sobie, by zakupiona przez ciebie pościel została przez nas spersonalizowana, wyślij jej treść, wraz z numerem zamówienia na adres sklep@colorico.pl

Pościele do łóżeczka/kołyski

Koszt wykonania personalizacji na pościeli do wózka lub do kołyski wynosi 10 zł. Jeżeli jednak tekst ma więcej niż 20 znaków, każda litera (znak) powyżej tej liczby, płatny jest dodatkowo 50 groszy. Wysokość liter w takim hafcie to 6 cm. Czas wykonania personalizacji wynosi 1-2 dni robocze.

Kocyki minky folk

Jeżeli życzysz sobie, by zamówiony kocyk nabrał indywidualnego charakteru, jego również możemy spersonalizować haftując imię tuż pod obrazkiem. Wysokość liter to 10 cm, a koszt takiej personalizacji to dodatkowo 15 zł, które trzeba doliczyć do kosztu kocyka. Czas wykonania personalizacji do 1-2 dni, które podobnie jak w przypadku pościeli potrzebujemy na przygotowanie projektu oraz wykonanie haftu.

kocyk minky folk goralka wizualizacja 1 210x300 - Personalizacja i zamówienia indywidualne

Jeżeli życzysz sobie, by zakupiony przez ciebie kocyk został przez nas spersonalizowany,  imię nowego właściciela kocyka wraz z numerem zamówienia na adres sklep@colorico.pl

Lale folk, koty, konie

Jeżeli pragniesz, by Twoja nowa folkowa poduszka została spersonalizowana, wyhaftujemy dla Ciebie imię na specjalnej filcowej metce, która zostanie wszyta w szew poduszki. Koszt takiej indywidualnie przygotowanej wszywki to 5 zł, a jej wielkość to 3×6 cm. Czas wykonania również 1-2 dni.

Jeżeli życzysz sobie, by zakupiona przez ciebie poduszka została przez nas spersonalizowana, imię nowego posiadacza poduszki, wraz z numerem zamówienia na adres sklep@colorico.pl

Zamówienia indywidualne

Jeżeli podobają Ci się nasze produkty, ale w sklepie nie znalazłeś interesującego Cię wzoru, koloru lub rozmiaru, napisz do nas na adres sklep@colorico.pl  Obiecujemy, że zrobimy wszystko co w naszej mocy, by spełnić Twoje oczekiwania. On the uplink side of the equation, the iphone 5s fell behind the best cell phone locator app competition, primarily because of its camera.